30 Yıl ve Üzeri Bölge Ekonomisine Değer Katan İpsalalı Üyeler Onurlandırıldı

27 Mart 2018
149
30 Yıl Ve Üzeri Bölge Ekonomisine Değer Katan İpsalalı Üyeler Onurlandırıldı

Keşan TSO (Ticaret ve Sanayi Odası) tarafından İpsala’da 3.sü düzenlenen "Ticaretin Çınarları Ödül Töreni” İpsala MYO Konferans Salonu’nda gerçekleştirildi.

Saat 15.00’da başlayan Törene İpsala Kaymakamı Ali Uysal, İpsala Belediye Başkanı Mehmet Kerman, Keşan Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Mustafa Helvacıoğlu, İpsala Esnaf Odaları Başkanları, Siyasi Parti Temsilcileri ve oda üyeleri katıldı.

Törende Konuşan Mustafa Helvacıoğlu şunları kaydetti; “Bu gün burada; 30 yıl ve üzeri bölge ekonomisine, istihdamına, yatırımına ve üretimine değer katan üyelerimiz ile bir aradayız. Ticaretin Çınarları ödül töreninin 3.sünü İpsala’da gerçekleştiriyoruz. Bu gün İpsala’nın ve İpsalalıların gurur günü. İpsala’da sizlerle birlikte olmaktan büyük mutluluk duyuyoruz. İş camiamızın emekleri ve gayretleriyle, İpsala ve bölgemiz ekonomisi her yıl daha da gelişiyor. Bu camianın mensupları, her sene daha da çok iş, daha da çok aş sağlayarak bölgemize daha çok umut veriyor. Yatırımı, üretimi, istihdamı, ihracatı, işte bu salondaki üyelerimiz ve temsil ettikleri camia yapıyor. İpsalalı vefakâr ve cefakâr üyelerimizle iftihar ediyoruz. Biraz sonra bu camiaya, ülke ve bölge ekonomisine 30 yıl ve üzerinde büyük hizmetlerde bulunan üyelerimize “Yaşam Boyu Onur Ödülleri”ni takdim edeceğiz. Emeklerinizi, her zaman minnet ve takdirle anacağız. Allah, bu ülke ve bölgesi için emek veren herkesin başarılarını daim kılsın. Her gün halkımızın içinde, piyasaları en iyi bilen, Ülkemizdeki sıkıntıları en yakından takip edenler, işte buradaki üyelerimizdir. Bizde; Keşan Ticaret ve Sanayi Odası Olarak, dün olduğu gibi yarın da, Ülkemizi ve bölgemizi daha da güçlü, daha da zengin yapmak için hizmet etmeye, üretmeye ve emek vermeye devam edeceğiz. Bu duygu ve düşünceler ile, 'Yaşam Boyu Onur Ödülleri'ni almaya hak kazanan üyelerimizi yürekten kutluyor, başarılarının devamını diliyorum.”

Helvacıoğlu’nun ardından konuşan İpsala Belediye Başkanı Mehmet Kerman, "Yaşam Boyu Onur Ödülü alacak olan tüm iş adamlarımıza teşekkür ediyoruz ve onlarla gurur duyuyoruz" dedi.

İpsala Kaymakamı Ali Uysal’da yaptığı konuşmada, "Keşan Ticaret ve Sanayi Odamız birleştirici çalışmalar yapıyor. İpsala'da her şey var, birlik ve beraberliğimizi daha da güçlendirmemiz gerekiyor" dedi.

Yapılan bu konuşmaların ardından, İpsala’da 30 yıl ve üzerinde faaliyet göstererek, bölge ekonomisine hizmet eden oda üyelerine “Yaşam Boyu Onur Ödülü takdim edildi.

Plaket takdimi sırasında, bazı firma sahipleri, ticari yaşamları boyunca yaşadıkları bazı anıları katılımcılar ile paylaştı.

Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği
Ekonomi Bakanlığı
TOBB Türkiye Fuar Rehberi
Gümrük ve Turizm İşletmeleri
İktisadi Kalkınma Vakfı
Kredi Garanti Fonu
Meybem
Tepav
Tobb Üniversitesi
Kosgeb
Resmi Gazete

Yukarı çık.

ODAMIZ

Close