HİTABET SEMİNERİNE MÜTHİŞ İLGİ

25 Aralık 2017
120
Hitabet Seminerine Müthiş İlgi

Keşan TSO Tarafından Gerçekleştirilen Seminerde Solan Dolup Taştı

Keşan TSO (Ticaret ve Sanayi Odası) bünyesindeki Girişimcilik Merkezi tarafından düzenlenen “Hitabet Semineri”ne oldukça büyük ilgi gösterildi.

Saat 16.00’da, Keşan TSO Konferans Salonu’nda başlayan seminere, Keşan TSO (Ticaret ve Sanayi Odası) Yönetim Kurulu Başkanı Mustafa Helvacıoğlu ve bazı Meclis ile Yönetim Kurulu üyeleri katılırken, seminerde, Keşan’daki gerek kamu kurum ve kuruluşlarının yanı sıra, toplumun her kesiminden katılımcının yer alması dikkat çekti.

Çanakkale 18 Mart Üniversitesi’nde Okutman olan Hitabet Uzmanı ve Araştırmacısı Gökhan Bayram tarafından verilen seminerin açılış konuşmasını, Mustafa Helvacıoğlu yaptı.

Helvacıoğlu: “Malınızı iyi pazarlamak istiyorsanız, bunun yolu iletişimden geçiyor”

Girişimciler Merkezi tarafından düzenlenen Hitabet Seminerine katılanlara “Hoş geldiniz” diyen Helvacıoğlu, “Tüm insanlığı yeni bir ticaret dönemi karşılayacaksanız. Malınızı iyi pazarlamak istiyorsanız, bunun yolu iletişimden geçiyor. Bugün, Abdullah Gül’den Rifat Hisarcıklıoğlu’na kadar birçok büyüğümüze dersler veren çok kıymetli hocamızın kıymetini bu salon da görecek. Eğitim sonrasında evinize gittiğiniz bu seminere katılmaktan dolayı mutlu olacağınızı göreceksiniz.” dedi.

Bu konuşmanın ardından Gökhan Bayram‘a, günün anlam ve önemini belirten bir plaket takdim ederken, Bayram da Helvacıoğlu‘na yazdığı kitaplardan armağan etti.

Konuşmanın ardından seminer devam etti.

Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği
Ekonomi Bakanlığı
TOBB Türkiye Fuar Rehberi
Gümrük ve Turizm İşletmeleri
İktisadi Kalkınma Vakfı
Kredi Garanti Fonu
Meybem
Tepav
Tobb Üniversitesi
Kosgeb
Resmi Gazete

Yukarı çık.

ODAMIZ

Close