Keşan Engelliler Derneği Yöneticilerinin Hayırlı Olsun Ziyaretinde “KİSEV” Görüşüldü.

16 Nisan 2018
187
Keşan Engelliler Derneği Yöneticilerinin Hayırlı Olsun Ziyaretinde “Kisev” Görüşüldü.

Keşan Engelliler Derneği Yöneticileri, Keşan TSO Yönetim Kurulu Başkanı İsmail Şapçı ve Yönetim Kurulu Üyelerine hayırlı olsun ziyaretinde bulundu. Ziyarette Keşan TSO’nun öncelikli projelerinden olan KİSEV (Keşan İyilik ve Sağlık Vakfı) görüşüldü.

16 Nisan Pazartesi günü gerçekleşen ziyarette, Keşan Engelliler Derneği Başkanı İsmail Büyükkayhan, Başkan Yardımcısı Sevda Bulduk ve Yönetim Kurulu Üyesi Yusuf Nalbantoğlu’ndan oluşan dernek heyetini, Keşan TSO Yönetim Kurulu Başkanı İsmail Şapçı, Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Murat Yaşar Arıkan ve Yönetim Kurulu Sayman Üyesi Yusuf Cemil Çakıcı karşıladı.

Ziyarette ilk olarak konuşan Büyükkayhan, Keşan TSO’ya hayırlı olsun ziyaretinde bulunduklarını dile getirerek yeni yönetime başarılar diledi. Keşan TSO’nun yeni dönem projelerinden olan KİSEV (Keşan İyilik ve Sağlık Vakfı) ile ilgili de dernek olarak destek vermeye hazır olduklarını ve projenin olgunlaştırılmasında tecrübe paylaşımında bulunacaklarını dile getirdi.

İsmail Şapçı’da yaptığı konuşmada ziyaretlerinden dolayı Büyükkayhan ve beraberindekilere teşekkür ederek KİSEV Projesi’nin Keşan TSO’nun öncelikli projelerinden olduğunu ve faaliyet planlamasına alındığını dile getirdi.

Şapçı konuşmasının devamında, Proje ile ilgili Ankara Vakıflar İdaresi ile bir görüşme planladıklarını dile getirerek Bulgaristan Üniversiteleri ile ilgili Hazırlık Eğitim Okulu Projesi ile ilgili de girişimde bulunacaklarının altını çizdi.

Ziyaret, bahsi geçen projelerin görüşülmesi ile devam etti.

Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği
Ekonomi Bakanlığı
TOBB Türkiye Fuar Rehberi
Gümrük ve Turizm İşletmeleri
İktisadi Kalkınma Vakfı
Kredi Garanti Fonu
Meybem
Tepav
Tobb Üniversitesi
Kosgeb
Resmi Gazete

Yukarı çık.

ODAMIZ

Close