KEŞAN TSO'DA GÖREV DAĞILIMI YAPILDI

12 Nisan 2018
1044
Keşan Tso'da Görev Dağılımı Yapıldı

Keşan TSO’nun (Keşan Ticaret ve Sanayi Odası) Meclis Başkanı, Meclis Başkan Yardımcıları, Yönetim Kurulu Başkan Yardımcıları, Sayman Üyesi ve 5 kişilik Hesapları İnceleme Komisyonu Üyeleri Belirlendi.

Keşan TSO’nun 1 Nisan 2018 tarihinde yapılan organ seçimlerinin ardından göreve gelen Yönetim Kurulu Üyeleri; 10 Nisan 2018 Salı günü Keşan TSO Yönetim Kurulu Başkanı İsmail Şapçı’nın başkanlığında toplanarak kendi aralarında gerçekleştirdikleri seçim ile Yönetim Kurulu Başkan Yardımcılarını ve Yönetim Kurulu Sayman Üyesini belirlediler.

Yönetim Kurulu Başkanı İsmail Şapçı ve Yönetim Kurulu Üyeleri Sevtap Engin, Murat Yaşar Arıkan, Kadir Mutaf, Yusuf Cemil Çakıcı, Mustafa İşçimen, Selçuk Ataklı, Cüneyt Yüksekdağ ve Uğurcan Urgan’ın hazır bulunduğu Yönetim Kurulu görev dağılımı seçiminde, Murat Arıkan ve Ahmet Kadir Mutaf Yönetim Kurulu Başkan Yardımcılığı, Yusuf Cemil Çakıcı ise Yönetim Kurulu Sayman Üyeliği görevini üstlendiler.

Keşan TSO Meclisi de, 11 Nisan Çarşamba günü gerçekleştirilen ilk Meclis Toplantısı’nda Meclis Başkanı, Meclis Başkan Yardımcıları ve Meclis Katip Üyesi ile birlikte Hesapları İnceleme Komisyonu Üyelerini belirledi.

Yönetim Kurulu görev dağılımının ardından 11 Nisan Çarşamba gecesi gerçekleştirilen Keşan TSO’nun ilk Meclis Toplantısında yapılan seçimde, Meclis Başkanlığına Orkun Özkaya, Meclis Başkan Yardımcılığına Cahit Mercan ile Ahmet Güven Güner ve Meclis Katip Üyeliğine de Hüseyin Cinoğlu getirildi.

Hesapları İnceleme Komisyonunun da belirlendiği Meclis Toplantısında 5 kişilik komisyonda görev alacak isimler şöyle; M. Ekrem Şanlı, Ayhan Gevrek, Evren Yörük, Ertan Sağoğlu ve Gürcan Özkul.  

Keşan TSO Meclis Üyeleri görev dağılımlarının ardından verdikleri mesajda, sonuçların bölge ve oda üyeleri için hayırlı olması dileklerinde bulundular.

Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği
Ekonomi Bakanlığı
TOBB Türkiye Fuar Rehberi
Gümrük ve Turizm İşletmeleri
İktisadi Kalkınma Vakfı
Kredi Garanti Fonu
Meybem
Tepav
Tobb Üniversitesi
Kosgeb
Resmi Gazete

Yukarı çık.

ODAMIZ

Close