Keşan TSO 60. Kuruluş Yılını Kutladı

19 Kasım 2018
102
Keşan Tso 60. Kuruluş Yılını Kutladı

Keşan TSO (Ticaret ve Sanayi Odası)'nın 60. kuruluş yılı etkinlikleri kapsamında, 17 Kasım 2018 tarihinde, meclis ve yönetimi tarafından, Atatürk Anıtı önüne çelenk bırakılırken, törende konuşan Keşan TSO Yönetim Kurulu Başkanı İsmail Şapçı, 1 yıl sürecek etkinliklerin de başladığını söyledi.

Saat 10.15 sıralarında, Cumhuriyet Meydanı'ndaki Atatürk Anıtı önünde başlayan törene; Keşan TSO Meclis Başkanı Orkun Özkaya, Yönetim Kurulu Başkanı İsmail Şapçı, Meclis üyeleri ve Yönetim Kurulu üyeleri ile oda personeli katıldı.

Özkaya ve Şapçı tarafından, Atatürk Anıtı önüne çelenk bırakılmasıyla başlayan törende, saygı duruşunda bulunuldu.

Şapçı: "1 yıl sürecek etkinlikler, faaliyetler ve eğitimlerimiz bugün itibarıyla da başlamış oldu"

Günün anlam ve önemiyle ilgili açıklama yapan İsmail Şapçı, Keşan TSO'nun 60. kuruluş yılını kutladıklarını hatırlatarak, "1 yıl sürecek etkinlikler, faaliyetler ve eğitimlerimiz bugün itibarıyla da başlamış oldu. Bütün üyelerimizi ve üye olabilecek potansiyeldeki ticaret insanlarının, bu etkinliklere ve faaliyetlere katılmalarını beliyoruz. Keşan’ımızın öncü sivil toplum kuruluşu olan Keşan TSO'nun 60. yılındaki tüm faaliyetlerde hep birlikte olmayı ümit ediyoruz. Yaşayan ya da vefat eden tüm Meclis ve Yönetim Kurulu başkanlarımızı, oda yöneticilerimizi saygı ile anıyoruz." dedi.

Özkaya: "Umarım bizden sonra da Keşan TSO'da nice 60'lı yıllar kutlanır"

Daha sonra söz alan Orkun Özkaya, Keşan TSO'nun 60. yıl dönümünü kutladığını dile getirerek, bu süreçte Keşan TSO'ya hizmet eden, başkan, yönetim kurulu üyeleri ve tüm üyelere saygı duyduklarını vurgulayarak, "Umarım bizden sonra da Keşan TSO'da nice 60'lı yıllar kutlanır. Yaşayan ya da vefat eden, şimdiye kadar odamıza hizmet eden tüm Meclis, Yönetim Kurulu başkanları ile yöneticileri ve üyelerimizi saygı ile anıyoruz." diye konuştu.

Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği
Ekonomi Bakanlığı
TOBB Türkiye Fuar Rehberi
Gümrük ve Turizm İşletmeleri
İktisadi Kalkınma Vakfı
Kredi Garanti Fonu
Meybem
Tepav
Tobb Üniversitesi
Kosgeb
Resmi Gazete

Yukarı çık.

ODAMIZ

Close