Keşan TSO Heyeti Yunanistan Dedeağaç’ta bir dizi ziyaretlerde bulundu.

13 Kasım 2018
91
Keşan Tso Heyeti Yunanistan Dedeağaç’Ta Bir Dizi Ziyaretlerde Bulundu.

Keşan Ticaret ve Sanayi Odası (Keşan TSO) Yöneticileri ve Üye iş insanları Yunanistan Dedeağaç’ta bir dizi ziyarette bulundu.

08 Kasım Perşembe günü gerçekleştirilen ziyaret programına, Keşan TSO Meclis Başkanı Orkun Özkaya, Yönetim Kurulu Başkanı İsmail Şapçı, Meclis Başkan Yardımcıları Cahit Mercan, Ahmet Güven Güner, Yönetim Kurulu Başkan Yardımcıları Murat Arıkan, Kadir Mutaf, Yönetim Kurulu Üyeleri Yusuf Cemil Çakıcı, Mustafa İşçimen, Selçuk Ataklı, Uğurcan Urgan ve Oda Üyesi Turgay Tarhan katıldı.

Keşan TSO Heyeti öncelikle Dedeağaç Belediye Meclis Başkanı Kostantinos Gotsidis ile bir araya gelip iki şehirle ilgili konuları konuştular.

Keşan TSO heyeti daha sonra Dedeağaç Ticaret Odası Başkanı Kristodulos Topsidis ve üyeleriyle bir araya geldiler ve gelecekteki işbirliği imkanları hakkında görüştüler.

e-evros.gr sahibi ile görüşen heyet, iletişim ve reklam konularında istişarede bulundular. İki taraf istişare sonunda iki şehir arasında işbirliğine yol açacak ve karşılıklı güvenç içinde gerçekleşecek ortaklıkların sonuçlarının herkes için faydalı olacağına inandıklarını belirttiler.

Keşan TSO Yönetim Kurulu Başkanı İsmail Şapçı, amaçlarının, iki şehir arasındaki dostluk ilişkilerini, ticari ilişkilerini, karşılıklı hizmetler ve ürünler oluşturarak ticaret ve dostluğu pekiştirmek istediklerini dile getirdi.

Keşan TSO Heyeti ziyaretlerde, güçlü ilişkiler oluşturma niyetlerini ve bu kapsamda özellikle de Dedeağaç şehrine odaklanmak istedikleri mesajını açıkça dile getirdiler.

Keşan TSO ziyaretlerin ardından, aynı zamanda Evros TSO Üyesi olan Turgay Tarhan'ın Dedeağaç'ta yapmış olduğu yatırımları yerinde inceleyerek, kendisinden Yunanistan’da yapılabilecek yatırımlar hakkında detaylı bilgi aldılar.

Heyet son olarak, İpsala Gümrük Müdürü Ali İhsan Bilgetürk'ü ziyaret ederek, Gümrük ile ilgili sorun ve çözüm önerileri hakkında görüş alışverişinde bulundu.

Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği
Ekonomi Bakanlığı
TOBB Türkiye Fuar Rehberi
Gümrük ve Turizm İşletmeleri
İktisadi Kalkınma Vakfı
Kredi Garanti Fonu
Meybem
Tepav
Tobb Üniversitesi
Kosgeb
Resmi Gazete

Yukarı çık.

ODAMIZ

Close