Keşan TSO Üyesi Mehmet Ersoylu TOBB Sigorta Acenteleri Sektör Meclisi'ne seçildi

17 Ağustos 2018
206
Keşan Tso Üyesi Mehmet Ersoylu Tobb Sigorta Acenteleri Sektör Meclisi'ne Seçildi

Keşan TSO (Ticaret ve Sanayi Odası) Üyesi ve Edirne Sigorta Acenteleri Delegesi Mehmet Ersoylu'nun TOBB (Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği)'nin 13 Ağustos 2018 tarihinde gerçekleştirilen Sigorta Acenteleri Sektör Meclisi Üyeliğine seçilmesiyle ilgili basın toplantısı düzenlendi.

Saat 15.45 sıralarında, Keşan TSO Yönetim Kurulu Toplantı Salonu'nda başlayan toplantıya; Keşan TSO Yönetim Kurulu Başkanı İsmail Şapçı, Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Kadir Mutaf, Meclis Üyesi Onur Yılmaz, Yönetim Kurulu Sayman Üyesi Yusuf Cemil Çakıcı, Keşan TSO Komite Üyesi Onur Şapçı, Keşan TSO Üyesi ve TOBB Sigorta Acenteleri Sektör Meclisi Üyesi Mehmet Ersoylu ve Edirne Sigorta Acenteleri Delegesi Adnan Uslu katıldı.

Şapçı: "Keşan TSO olarak ilk defa bu meclise bir üye verdik"

Toplantıda, TOBB Sigorta Acenteleri Sektör Meclisi Seçimleri ile ilgili bilgilendirmede bulunan İsmail Şapçı, 13 Ağustos 2018 tarihinde Ankara'da gerçekleştirilen seçimler öncesinde, bu seçimlere katılacak olan il delegelerinin belirlendiğini ifade ederek, "Bu anlamda, 5 Temmuz'da yapılan seçimlerde, Edirne Sigorta Acenteleri Delegeleri, Mehmet Ersoylu ve Adnan Uslu seçildiler. Daha sonra Ankara'da gerçekleştirilen seçimlerde, Keşan'dan Mehmet Ersoylu, Meclis üyesi olarak seçildi. Keşan TSO olarak ilk defa bu meclise bir üye verdik. Güzel ve demokratik bir seçim ile 16 ay farkla Mehmet Ersoylu'nun yer aldığı liste seçildi. Trakya'dan 3 delege meclise girmiş oldu. Bu durum, bölgemiz adına oldukça iyi olacaktır. Burada, Adnan Uslu ve Mehmet Ersoylu'ya ciddi işler düşecektir. Sektörün daha yaşanabilir bir hale gelmeleri için çalışacaklar. Hamzadere Bölgesi'ni gururlandıran Mehmet Ersoylu ve Adnan Uslu'yu tebrik ederim." dedi.

Ersoylu: "Sektörün bölgemizdeki ayağını en iyi şekilde temsil edeceğiz"

Daha sonra söz alan Mehmet Ersoylu, 5 Temmuz 2018 tarihinde Edirne'de yapılan Edirne Sigorta Acenteleri Delegeliği seçimlerini kazanarak, TOBB Sigorta Acenteleri Sektör Meclisi Seçimleri'ne katılmaya hak kazandıklarını bildirdi. Ankara'da yapılan seçimlerde de kırmızı liste olarak kazandıklarını ifade eden Ersoylu, "Hiçbir acenteyi ve kurumu ötekileştirmeden 4 yıl boyunca çok iyi çalışmalar yapacağımız, rekabet ortamından uzak bir duygu ile çalışacağımız için mutluyum. Sektörümüzün bazı sorunları var. Biz de bu sorunları çözmek için elimizden geleni yaparak, sektörün bölgemizdeki ayağını en iyi şekilde temsil edeceğiz. Bundan sonra sektör ile ilgili Keşan'da daha çok toplantılar yapacağız." diye konuştu. Adnan Uslu da seçilen Mehmet Ersoylu'ya "Hayırlı olsun" derken, bu seçim sonucunun bölgeye mutlaka artı değer katacağından şüphe duymadığını söyledi. Kadir Mutaf da, Ankara'da Keşan'ı ve tüm bölgeyi temsil edecek olan Mehmet Ersoylu'ya başarı dileklerini iletirken, "Bundan sonra sorunları ilk ağızdan iletecek bir meclis üyemiz bölgemizde bulunuyor." şeklinde konuştu

Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği
Ekonomi Bakanlığı
TOBB Türkiye Fuar Rehberi
Gümrük ve Turizm İşletmeleri
İktisadi Kalkınma Vakfı
Kredi Garanti Fonu
Meybem
Tepav
Tobb Üniversitesi
Kosgeb
Resmi Gazete

Yukarı çık.

ODAMIZ

Close