Keşan TSO, üyelerine yüzde 20 indirimli otopark imkânı sağladı

11 Mayıs 2018
344
Keşan Tso, Üyelerine Yüzde 20 İndirimli Otopark İmkânı Sağladı

Keşan TSO (Ticaret ve Sanayi Odası), Keşan’da Parkomat işini yürüten Park 48 şirketi ile imzaladıkları protokolle üyelerine yüzde 20 indirimli otopark imkânı sağladı.

Keşan TSO’da dün düzenlenen toplantı, saat 13.00 sıralarında başladı.

Toplantıya; Keşan TSO Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı A. Kadir Mutaf, Yönetim Kurulu Sayman Üyesi Yusuf Cemil Çakıcı, Yönetim Kurulu Üyeleri Murat Yaşar Arıkan ve Uğurcan Urgan, Kadın Girişimciler Komitesi Üyesi Aysel Saygı ve Park 48 Şirketi Genel Koordinatörü Ali Haydar Balkav ile şirket yetkilileri katıldı.

Toplantıda ilk olarak, söz alan Mutaf, şunları söyledi: “Keşan’da Parkomat işletmeciliğini yapan Ali bey ve Samet bey ile birlikteyiz. Daha önceden yapmış olduğumuz görüşmelerde Parkomat sürecini ve bölgemizdeki işleyişi hakkında görüşmelerimiz olmuştu. Bu görüşmeler kapsamında oda üyelerimize yönelik neler yapabiliriz birlikte düşündük ve sonunda bir mutabakata vardık. Bugün yapmış olduğumuz protokolden sonra Parkomat uygulamalarının geçerli olduğu alanlarda Keşan TSO üyelerine özel yüzde 20 indirim uygulanacak ve aylık abonmanlarda geçerli olacak. Oda üyelerimiz bir araç ruhsatının fotokopisi ve oda faaliyet belgesi ile Belediye Hizmet Binası’ndaki Park 22 merkezine gidip kayıtlarını yaptırabilirler. Firma yetkililerine yapmış oldukları bu fedakârlıktan dolayı teşekkür ediyoruz. Geçiş süreçlerinde bazı aksaklıklar ve eksiklikler olabiliyor firma yetkililerinin çözüm odaklı olması, oda olarak bizlere yaklaşımı memnun ediyor.”

Kadir Mutaf’ın ardından Balkav söz aldı.

Ali Haydar Balkav konuşmasında şunlara yer verdi: “Keşan Ticaret ve Sanayi Odası ile uyumlu bir iletişimimiz var. Oda üyelerimize farklılık yaratmak amacıyla, farkındalık yaratmak amacıyla yüzde 20 gibi bir indirim yaptık. Kuruluşumuzdan bugüne kadar Ticaret Odamızın bize vermiş olduğu destekten dolayı ayrıca teşekkür ediyoruz. Çözüm odaklı çalışmalarımız var. Tamamı Keşanlı olmak üzere 42 arkadaşımızın bir iş kapısı olarak çalışıyoruz. Keşan’a katma değer sağlamaya çalışıyoruz. Bize bu konuda yardımcı olan tüm Keşan halkına teşekkür ediyorum.”

Toplantıda daha sonra söz alan Arıkan, istihdamın daha da artırılması gerektiğini belirterek, şunları konuştu: “Keşan’da ilk olan bir uygulama, Keşan’ın ilkleri, yenileri kabul etmesi zor oluyor bu da doğal ama genel olarak tepkiler olumlu. Olumlu tepkiler ve iyi şeyin arkasında da bizim oda olarak yanında olmamız icap eder. İlerleyen süreçte bu uygulamanın esnafımıza fayda sağlayacağını düşünüyorum. Bu kampanya için teşekkür ediyoruz. Sokaklar büyüyor, 42 iyi bir rakam sizden ricamız istihdama daha çok destek vermeniz.”

Toplantıda son olarak söz alan Saygı ise, şunları dedi: “Yetkililere teşekkür ediyoruz. Bu rahatlığı cadde olarak hissetmedik şimdi ama ileriye doğru hissedeceğiz. Alışılmış değil ama alışacağız. Hayırlı olsun.”

Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği
Ekonomi Bakanlığı
TOBB Türkiye Fuar Rehberi
Gümrük ve Turizm İşletmeleri
İktisadi Kalkınma Vakfı
Kredi Garanti Fonu
Meybem
Tepav
Tobb Üniversitesi
Kosgeb
Resmi Gazete

Yukarı çık.

ODAMIZ

Close