Keşan TSO Üyesi Mehmet Ersoylu’ya TOBB’da Yeni Görev

24 Aralık 2018
174
Keşan Tso Üyesi Mehmet Ersoylu’Ya Tobb’Da Yeni Görev

Keşan TSO Üyesi Mehmet Ersoylu’ya, TOBB Sigorta Acenteleri Sektör Meclisi Üyeliği görevinin ardından yeni bir görev daha verildi.

Keşan TSO (Ticaret ve Sanayi Odası) Üyesi ve TOBB (Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği) Sigorta Acenteleri Sektör Meclisi Üyesi Mehmet Ersoylu, “Sigorta Acenteleri Mesleki Sorunların Tespiti ve Çözüm Önerilerini Geliştirme Komisyonu’na getirildi.

Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği Mesleki Çalışma Komisyonları belirle çalışmaları tamamlandı.

Sigorta Acenteleri İcra Komitesi’nin 30 Ekim 2018 tarihli toplantısında, Sigorta Acenteliği mesleğinin geliştirilerek daha etkin, sistematik ve verimli biçimde icra edilebilmesi amacıyla oluşturulan “Mesleki Sorunların Tespiti ve Çözüm Önerilerini Geliştirme Komisyonu”nda görevlendirilen Ersoylu, komisyondaki yeni görevi ile Sigorta Sektörünün sorunlarını ve bu sorunlara dair üretilen çözüm önerilerini ilk ağızdan sektör meclislerine iletecek.

Konu ile ilgili Keşan TSO Yetkililerince yapılan açıklamada, Keşan TSO tarihinde ilk defa bir üyenin TOBB Sektör Meclisine seçildiği belirtilirken, bu önemli görevin ardından Mesleki Sorunların Tespiti ve Çözüm Önerilerini Geliştirme Komisyonu üyeliğine seçilen Mehmet Ersoylu’nun bölgesini yeniden gururlandırdığı ifade edildi.

Yapılan açıklamada, Keşan TSO Üyesi Mehmet Ersoylu tebrik edilerek, mesleğin gelişimi ve sorunların çözümü için yapılacak çalışmalarda başarılar dilendi.

Öte yandan Sigorta Acenteleri İcra Komitesi’nin toplantısında “Mesleki Sorunların Tespiti ve Çözüm Önerilerini Geliştirme Komisyonu Başkanlığı’na Mehmet Lütfü Tunga, Komisyon Üyeliğine de Mehmet Ersoylu ile birlikte Fatih Erişen ve Muzaffer Kesim getirildi.

Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği
Ekonomi Bakanlığı
TOBB Türkiye Fuar Rehberi
Gümrük ve Turizm İşletmeleri
İktisadi Kalkınma Vakfı
Kredi Garanti Fonu
Meybem
Tepav
Tobb Üniversitesi
Kosgeb
Resmi Gazete

Yukarı çık.

ODAMIZ

Close