Keşan TSO’dan Yunanistan Ticaret ve Sanayi Odalarına Yardım ve Desteğe Hazırız Mesajı

25 Temmuz 2018
165
Keşan Tso’Dan Yunanistan Ticaret Ve Sanayi Odalarına Yardım Ve Desteğe Hazırız Mesajı

Yunanistan’ın liman kenti olan Rafina civarındaki ormanlık alanda çıkan yangınların, kısa süre içerisinde yerleşim bölgelerine sıçraması ile yüzlerce insanın alevler içerisinde mahsur kalarak yaşamını yitirmesi ve yaralanmasıyla sonuçlanan felaket ile ilgili, Yunanistan’daki kardeş meslek örgütlerine taziyelerini ve geçmiş olsun dileklerini ileten Keşan TSO, her türlü destek ve yardıma hazır olduklarını belirttiler.

Keşan TSO Genel Sekreterliğinden yapılan açıklamada, “Tarihinin en büyük felaketlerinden birini yaşamakta olan komşumuz Yunanistan’ın acı ve üzüntüsünü derinden paylaşıyoruz.” İfadelerine yer verilirken, kurum adına açıklamalarda bulunan Keşan TSO Genel Sekreteri Erdem Başak şunları kaydetti;

“Yunanistan'ın başkenti Atina yakınlarındaki ormanlık alanlarda çıkan yangınların, meskûn bölgelere sıçraması sonucu birçok kişinin hayatını kaybetmesi ve yaralanması bizleri derinden üzmüştür.

Keşan TSO olarak, komşumuz Yunanistan’da yaşanan bu elim felaketin üzüntüsünü derinden yaşıyoruz.

Facia nedeniyle, Atina, Evros (Dedeağaç), Thessaloniki (Selanik), Rodopi (Gümülcine) ve Xanthi (İskeçe) Ticaret ve Sanayi odaları ile iletişime geçerek her türlü yardım ve desteğe hazır olduğumuzu bildirdik.

Üzüntülerini derinden paylaşarak hayatını kaybedenler için taziyelerimizi yaralılar için de geçmiş olsun dileklerimizi ilettik. Gelişmeleri yakından takip ediyoruz.”

Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği
Ekonomi Bakanlığı
TOBB Türkiye Fuar Rehberi
Gümrük ve Turizm İşletmeleri
İktisadi Kalkınma Vakfı
Kredi Garanti Fonu
Meybem
Tepav
Tobb Üniversitesi
Kosgeb
Resmi Gazete

Yukarı çık.

ODAMIZ

Close