Keşan TSO’nun Genç ve Kadın Girişimcileri, İl İcra Kurulu’nda Başkan Yardımcılığına Seçildi

06 Mart 2019
148
Keşan Tso’Nun Genç Ve Kadın Girişimcileri, İl İcra Kurulu’Nda Başkan Yardımcılığına Seçildi

Keşan TSO (Keşan Ticaret ve Sanayi Odası), Keşan TB (Keşan Ticaret Borsası), İpsala TB (İpsala Ticaret Borsası)’nın genç ve kadın girişimci üyelerinin katılımlarıyla TOBB Edirne İl Genç ve Kadın Girişimciler Kurulu Başkan ve Başkan Yardımcıları seçimleri gerçekleştirildi.

TOBB Edirne İl Kadın Girişimciler Kurulu ve TOBB Edirne İl Genç Girişimciler Kurulu Başkan ve Başkan Yardımcılarını seçti.

Seçimlerde, Keşan TSO Genç Girişimciler Kurulu’ndan Serkan Şen ile Keşan TSO Kadın Genç Girişimciler Kurulu’ndan Emine Günay, il icra kurullarının başkan yardımcılıklarına seçildi.

Edirne İl Genç Girişimciler İl İcra Kurulu ile Edirne İl Kadın Girişimciler İl İcra Kurulu seçimleri, dün Edirne TSO (Ticaret ve Sanayi Odası)’nun ev sahipliğinde gerçekleştirildi.

Seçimlere Keşan TB Genç Girişimcileri Ferdi Narlı ve Berkay Uslu, İpsala TB Genç Girişimcisi Hasan Önalan, Keşan TSO Genç Girişimcileri Serkan Şen ve Nehir Gergin, Keşan TSO Kadın Girişimcileri, Emine Günay, Ayser Saygı, Hülya Akman ve Selen Beyli olmak üzere 5 Genç Girişimci ve 4 Kadın Girişimci bölgemizi temsilen katıldı.

Toplantıda ilk olarak TOBB Edirne İl Kadın Girişimciler Kurulu İcra Komitesi bir araya geldi. Açılış konuşmasını gerçekleştiren TOBB Edirne İl Kadın Girişimciler Kurulu Başkanı Elmas Aslan "Verimli bir dönemi geride bıraktık. Bu süreçte çok çalıştık, birçok projemizi hayata geçirdik. Bu dönem kurulumuza yeni katılan kadın girişimcilerimiz bulunmakta. Amacımız birlik beraberlik içerisinde topluma ve ülkemize faydalı olabilmek. Bu düşünceler ile yeni dönemin hepimiz için hayırlı olmasını dilerim" dedi.

İcra Komitesi üyelerinin iş kollarını ve kendilerini tanıtmasının ardından yeni dönem Başkan ve Başkan Yardımcılarını belirlemek üzere sandık başına gidildi. Yapılan seçimde Kadın Girişimciler Kurulu’nun Başkanı yeniden Elmas Aslan olurken, Başkan Yardımcılıklarına İlknur Özcan, Nükhet Uzunismail Su, Keşan Ticaret ve Sanayi Odası'nı temsil eden üyelerden Emine Günay, Uzunköprü Ticaret ve Sanayi Odası'nı temsil eden üyelerden Seval Gemici, Kurul Sekreteri olarak ise Yıldız Yeşilkurt seçildi.

TOBB Edirne İl Genç Girişimciler Kurulu Başkanı olarak yeniden Serkan Üner seçilirken, Başkan Yardımcılığı görevlerine ise Olgun Bulut, Mert Seyyar, Ayhan Dinç, Uzunköprü Ticaret ve Sanayi Odası'nı temsil eden üyelerden Serkan Çalık, Keşan Ticaret ve Sanayi Odası'nı temsil eden üyelerden Serkan Şen ve Kurul Sekreteri olarak ise Gamze Kartal seçildi.

Gerçekleşen seçimlerin ardından ETSO Yönetim Kurulu Başkanı Recep Zıpkınkurt ve Meclis Başkanı M. Emre Alp Genç ve Kadın Girişimciler İcra Kurulu Üyelerini tebrik ederek yeni çalışma döneminde başarılar dilediler.

Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği
Ekonomi Bakanlığı
TOBB Türkiye Fuar Rehberi
Gümrük ve Turizm İşletmeleri
İktisadi Kalkınma Vakfı
Kredi Garanti Fonu
Meybem
Tepav
Tobb Üniversitesi
Kosgeb
Resmi Gazete

Yukarı çık.

ODAMIZ

Close