Keşan TSO’nun Girişimcilik Kursu Başvuruları Başladı.

01 Mart 2019
353
Keşan Tso’Nun Girişimcilik Kursu Başvuruları Başladı.

Keşan TSO’nun İŞKUR ve KOSGEB işbirliğinde açacağı Girişimcilik Kursu 18-21 Mart tarihleri arasında gerçekleştirilecek.

Keşan TSO (Keşan Ticaret ve Sanayi Odası), İŞKUR (Türkiye İş Kurumu) ve KOSGEB (Küçük ve Orta Ölçekli İşletmeler Geliştirme ve Destekleme İdaresi Başkanlığı) işbirliğinde düzenlenecek olan Girişimcilik Kursu başvuruları başladı.

Keşan TSO Yönetim Kurulu Üyesi Uğurcan Urgan konu ile ilgili yaptığı açıklamada 4 gün sürecek olan kurs ile ilgili şunları kaydetti;

“Odamız, İŞKUR ve KOSGEB işbirliğiyle gerçekleştireceğimiz Girişimcilik Kursumuz için başvuruları almaya başladık. Kursumuz hizmet binamızın eğitim salonunda 18-21 Mart tarihleri arasında (4 gün) ve 09:00 – 16:00 saatleri arasında gerçekleştirilecek. Mülakatlarımız ise, 15 Mart tarihinde yine odamız hizmet binasında yapılacak. Keşan TSO olarak girişimciliği önemsiyor ve destekliyoruz. Amacımız; bölgemizde girişimcilik kültürünü daha da yaygınlaştırmak ve girişimcileri iş planı kavramı ile tanıştırarak başarılı işletmelerin kurulmasını sağlamaktır.”

Urgan konuşmasının sonunda,  Girişimcilik Kursuna kayıt olmak isteyenlerin e-devletten KOSGEB Bölümüne girerek ön kayıt oluşturabileceklerini ve ayrıntılı bilgi almak isteyenlerin ise Keşan TSO KOSGEB Temsilcisi Kadir Can Tunç ile irtibata geçebileceklerini kaydetti.

Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği
Ekonomi Bakanlığı
TOBB Türkiye Fuar Rehberi
Gümrük ve Turizm İşletmeleri
İktisadi Kalkınma Vakfı
Kredi Garanti Fonu
Meybem
Tepav
Tobb Üniversitesi
Kosgeb
Resmi Gazete

Yukarı çık.

ODAMIZ

Close