KTSO`dan Üyelerine Yönelik İndirim Protokolü

27 Nisan 2016
446
Ktso`dan Üyelerine Yönelik İndirim Protokolü

Keşan Ticaret ve Sanayi Odası, oda üyelerine fayda sağlayacak iki ayrı indirim protokolü imzaladı.

Keşan Ticaret ve Sanayi Odası, oda üyelerine fayda sağlayacak iki ayrı indirim protokolü imzaladı.

Saat 13.00 sıralarında Keşan TSO Yönetim Kurulu Toplantı Salonu’nda gerçekleşen imza protokolüne; Keşan TSO Yönetim Kurulu Başkanı Mustafa Helvacıoğlu ve bazı Yönetim Kurulu üyeleri, Türk Mühendis ve Mimar Odaları Birliği (TMMBOB) Makine Mühendisleri Odası Keşan İlçe Temsilciliği Yürütme Kurulu Başkanı Mehmet Ali Şahin ve TMMBOB Keşan İlçe Temsilciliği’nin bazı üyeleri, Keşan TSO Üyesi ve Onur Kazan Sahibi Onur Şahin katıldı.

Konuyla ilgili bilgi veren Mehmet Ali Şahin, işçi sağlığı ve iş güvenliğinin önemli olduğunu belirterek, “Ülkemizde birçok iş kazası yaşanıyor. Bunları azaltmanın bir yolu da periyodik kontrollerin zamanında yapılmasıdır. Biz de Keşan’da bulunan oda üyelerine indirimli olarak yapma kararı aldık. Keşan TSO’ya müracaat ettik ve oda yönetimi uygun buldu. Protokolü imzalamak içinde burada bulunuyoruz.” dedi.

Sonrasında söz alan Serbest Makine Mühendisi ve Makine Mühendisleri Odası Üyesi Yalçın Kaya, Keşan’a faydalı olabilmek için Makine Mühendisleri Odası’nın elinden geleni yaptığını ifade ederek, hayırlısı olmasını temennisinde bulundu.

Son olarak söz alan Makine Mühendisi ve İş Güvenliği Uzmanı Erhan Engin, bu günün iş güvenliği konusunda yol kat etmek için önemli olduğunu dile getirerek, şöyle dedi: “Bunun için odanın yapabileceği her şeyi yaptık. Bu protokolle de daha ileriye götüreceğiz.” dedi.

Sonrasında Mustafa Helvacıoğlu ve Mehmet Ali Şahin, periyodik kontrollerin yapılması hakkındaki protokolü imzaladı.

Daha sonra Keşan TSO ile Onur Kazan Sanayii arasında protokol yapıldı.

İşletme sahibi Onur Şahin, bu protokolle 2016 senesi içerisinde ürettikleri tüm mamullerden Keşan TSO üyelerine %10 indirim sağlayacaklarının altını çizerek, “Biliyorsunuz ki bu zamanlarda birbirimizi korumamız gerekiyor. Bizde oda üyelerimize %10’luk bir indirim yaptık. Tüm oda üyelerimiz bu indirimden yararlanabilir. Bunun yanında her zaman söylediğimiz gibi ne kadar katı yakıtlı ürünler üretsek de Keşan’a doğal gazın gelmesinden yanayız.” şeklinde konuştu.

 

Ardından, Mustafa Helvacıoğlu ve Onur Şahin, Onur Kazan Sanayii’nin üretimini yaptığı ürünlerin Keşan TSO üyelerine daha uygun fiyatlar sağlayacağı protokolü imzaladı.

Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği
Ekonomi Bakanlığı
TOBB Türkiye Fuar Rehberi
Gümrük ve Turizm İşletmeleri
İktisadi Kalkınma Vakfı
Kredi Garanti Fonu
Meybem
Tepav
Tobb Üniversitesi
Kosgeb
Resmi Gazete

Yukarı çık.

ODAMIZ

Close