TÜM ÜYELERİMİZİ 1 NİSAN'DA OY KULLANMAYA DAVET EDİYORUZ

30 Mart 2018
207
Tüm Üyelerimizi 1 Nisan'da Oy Kullanmaya Davet Ediyoruz

Keşan TSO Yönetim Kurulu Tüm Oda Üyelerini 1 Nisan'da Oy Kullanmaya Davet Etti

Keşan Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu, 1 Nisan Pazar günü yapılacak olan organ seçimleri ile ilgili açıklama yaptı.

Keşan TSO Yönetim Kurulu adına, Yönetim Kurulu Başkanı Mustafa Helvacıoğlu, tüm üyeleri seçimde oy kullanmaya davet ederek şunları kaydetti;

“Keşan Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu olarak organ seçimlerimizin, 1 Nisan 2018 Pazar Günü Odamız Hizmet Binasında yapılması yönünde karar aldık ve bunu üyelerimize anons ettik.

Odamız her türlü seçimi gerçekleştirecek donanıma ve yapıya sahiptir. Daha önce yeni hizmet binamızda seçim deneyimi yaşadık. 1660 m2’lik yeni hizmet binamızda ikinci seçimimizi gerçekleştirmiş olacağız. Avrupa standartlarında 5 yıldızlı hizmet veren odamız 5 yıldızlı seçim yapmaya da hazırdır.

Güvenlik kamera sitemleri, kafeterya ve ikramlarımız, 1660 m2 kapalı alan, asansör ve seçim süresince hizmet edecek olan teknik servisi, tüm binanın elektrik yükünü kaldıracak jeneratör ve olası arızalara anında müdahale edecek teknik ekip, otopark imkânları, dinlenme ve toplantı odaları ile üyelerimize 5 yıldızlı bir seçim süreci yaşatacağız.

Seçimleri Odamızda yapmamızın bir başka gerekçesi de şudur; Üyelerimize hızlı ve yerinde hizmet vermek bizim en önemli çalışma felsefemizdir.

Seçimlerimizi Keşan Lisesi’nde yaptığımızı farz edin, seçim günü oy kullanacak üyelerimiz yetki belgesi alacaklar, biz onları bir odaya bir oy kullanmak için Keşan Lisesi’ne koşturamayız.

Üyelerimize iş ve zaman kaybı yaşatmamanın peşindeyiz. Seçim günü olan Pazar günü Odamız Ticaret Sicil Müdürlüğü açık olacak. Üyelerimiz aynı binada belgesini alacak aynı binada oyunu kullanacak.

İş camiası olarak biz büyük bir aileyiz. Üyelerimiz ile 1 Nisan’da huzurlu ve güvenli bir seçim yapacağız. Bize yakışan da bu olacak.

1 Nisan 2018 Pazar günü tüm üyelerimizi oy kullanmaya davet ediyoruz.”

Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği
Ekonomi Bakanlığı
TOBB Türkiye Fuar Rehberi
Gümrük ve Turizm İşletmeleri
İktisadi Kalkınma Vakfı
Kredi Garanti Fonu
Meybem
Tepav
Tobb Üniversitesi
Kosgeb
Resmi Gazete

Yukarı çık.

ODAMIZ

Close