YÖREX’te Trakya standı ilgi odağı oldu

13 Kasım 2018
86
Yörex’Te Trakya Standı İlgi Odağı Oldu

Antalya YÖREX’te Keşan Satır Et ve İpsala Pirinci tanıtıldı.

Antalya Ticaret Borsası (ATB) tarafından Türkiye Odalar ve Borsalar Birliğinin (TOBB) desteğiyle bu yıl 9'uncusu düzenlenen Yöresel Ürünler Fuarında (YÖREX) Trakya standı önemli misafirler ağırladı.

Yöresel Ürünler Fuarı ilk günde 40 bin ziyaretçi sayısına ulaşarak, Antalya'da bir fuara bir günde gerçekleşen en çok ziyaretçi rekorunu kırdı.

Antalya Ticaret Borsası'nın "Sizin Oraların Nesi Meşhur" sloganıyla bu yıl dokuzuncusunu düzenlediği YÖREX, 24 Ekim'de kapılarını açtı.

Açılışına Antalya Valisi Münir Karaloğlu, Büyükşehir Belediye Başkanı Menderes Türel, TOBB Başkanı Rifat Hisarcıklıoğlu ve 72 ilden çok sayıda üst düzey yönetici, oda ve borsa başkanlarının katıldığı YÖREX 2018, 200 bin ziyaretçi ile yeni bir rekor kırdı.

5 gün süren fuar süresince Trakya standı önemli misafirler ağırladı. Açılış günü TOBB Başkanı Rifat Hisarcıklıoğlu, Gazeteci Yavuz Donat, farklı illerden TSO ve borsa başkanları standı ziyaret etti.

Keşan Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı İsmail Şapçı, Edirne Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Recep Zıpkınkurt, Kırklareli Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Soner Ilık, Kırklareli Ticaret Borsası Başkanı Turhan Altıntel, Uzunköprü Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Ercan İhtiyar, İpsala Ticaret Borsası Başkanı İbrahim Girgin, Trakya standına gelen misafirleri ağırladı, Trakya'ya özgü ürünler hakkında ziyaretçilere bilgi verdi.

Fuarda 252 kurum, 135 oda ve borsa, 19 kalkınma ajansı ile birlikte toplam 500 katılımcı, yöresel ürünlerini binlerce ziyaretçinin beğenisine sundu.

Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği
Ekonomi Bakanlığı
TOBB Türkiye Fuar Rehberi
Gümrük ve Turizm İşletmeleri
İktisadi Kalkınma Vakfı
Kredi Garanti Fonu
Meybem
Tepav
Tobb Üniversitesi
Kosgeb
Resmi Gazete

Yukarı çık.

ODAMIZ

Close